اپتی ويژن

در حالی که کمبود مواد مغذی به ماکولا می تواند به ا.ام.دی کمک کند، علت دقیق آن ناشناخته استعامل اصلی ابتلا سن است، اما عوامل خطر دیگر مانند سابقه خانوادگی، رژیم غذایی ضعیف، سیگار کشیدن، کلسترول بالا، فشار خون بالا (فشار خون بالا)، نور پوست یا رنگ چشم و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش باعث می شود برخی افراد احتمال بیشتری برای تولید ا.ام.دی داشته باشند. .
ا.ام.دی می تواند توانایی کامل ودقیق دید شما را از فاصله دوراز بین ببرد .تصاویر ممکن است تار شود و رنگها ممکن است کمتر قابل تشخیص باشند ,وباعث دوبینی و ایجاد لکه های سیاه در دید شود. این می تواند توانایی شما برای انجام فعالیت های روزمره مانند رانندگی، خواندن، تماشای تلویزیون، و حتی بازی کردن با کارت ها را تحت تاثیر قرار دهد.
به طور کلی، رژیم غذایی ما شامل غذای غنی از لوتئین و ویتامین های A، C و E-مواد مغذی حیاتی که به محافظت از سلامت چشم کمک می کند, نمی باشد. اپتی ويژن یک مکمل بالینی ثابت شده است که ترکیبی از لوتئین همراه با آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی است. اپتی ويژن فرمول مناسب برای بهبود بینایی است.
لوتئین آنتی اکسیدان قوی است که بدن ما خود نمی تواند تولید کند. این مواد مغذی حیاتی به فیلتر نور آبی آفتاب که می تواند به چشم آسیب برساند کمک کند.
اپتی ويژن تمرکز بر یک چیز واحد دارد: سلامت چشم شما, همانطور که استخوان های شما نیاز به کلسیم دارند (سوپراکل: بهترین کلسیم جذب شده)، چشمان شما برای حفظ سلامت و قوت نیاز به تغذیه دارند.
  • دوز توصیه شده لوتئین (۱۰ میلی گرم) با سایر ویتامین ها و مواد معدنی
  • مزایای لوتئین را می توان با اضافه کردن زینک (که مقاومت بیشتری نسبت به ا.ام.دی)، ویتامین E و دیگر آنتی اکسیدان ها را افزایش می دهد، چند برابر می شود.
مولتی ویتامین ها ممکن است به سلامت کلی شما کمک کنند. اکثر مولتی ویتامین ها حاوی لوتئین بسیار کم و یا فاقد آن هستند. اپتی ويژن یک مکمل اثبات شده بالینی است که ترکیبی از مزایای لوتئین همراه با آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. اپتی ويژن یک فرمول کامل برای بهبود بینایی است
اپتی ويژن بسیار بی خطر است و می تواند با اکثر داروها مصرف شود. اگر میخواهید اپتی ويژن را با سایر داروهای منظم دیگر خود داشته باشید، باید با پزشک خود مشورت کنید.
خرید محصول