درباره نیچرز انلی

نیچرزانلی یکی از پیشگامان نوآوری جهانی در صنعت مکمل های غذایی است که محصولات تغذیه بالینی اختصاصی را برای همه گروه های سنی و همچنین برای زنان و مردان ارائه می دهد. اهداف کلیدی درمانی محصولات شامل استخوان ها، مفاصل، قلب، سیستم گوارشی، دیابت، مراقبت از چشم، زیبایی و سلامت زنان است.

نیچرزانلی در سراسر جهان مورد اعتماد سلامت است. ما در نیچرزانلی فقط مواد خالص، موثر و طبیعی را استفاده می کنیم و آنها را با تحقیقات علمی کنونی ترکیب کرده تا فرمول های پیشرفته ای ایجاد شود.

کنترل کیفیت محصولات در هر مرحله از فرآیند تولید به واسطه تطابق با الزامات GMP و همچنین مورد تایید بودن توسط ISO 14001 ، ISO 22000 ، BRC ،حلال، کوشر ، دولت استرالیا، اداره بهداشت و درمان ، بهداشت کانادا و اداره بهداشت و درمان دانمارک انجام میشود که این فرآیندها عاری بودن محصولات از هرگونه فلزات سنگین، قارچ ها یا آلاینده ها را تضمین می کند. ما به منظور ارتقاء زندگی سالم، تولید و مصرف از محصولات سالم را ترویج می دهیم.

هدف ما پیشرفت در زمینه ی مراقبت های بهداشتی، بهبود کیفیت زندگی، ایجاد ارزش درازمدت برای بیماران، کارکنان و تمام سهامداران و همچنین توسعه پایدار مراقبت های بهداشتی در ایران با استفاده از دانش، استعداد، منابع و قابلیت های مربوط به ملاحظات اخلاقی و حرفه ای است. برای چندین دهه، نیچرزانلی و همکارانش به صنعت سلامت با ارائه ی محصولات با کیفیت بالا، خدمات و تکنولوژی خدمت کرده اند ما با درک بهتر از طبیعت به واسطه علم، بر روی فرمولاسیون های تولید و بازاریابی با بالاترین استانداردهای بین المللی تمرکز می کنیم

چرا قرص سوپراکل کا۲ ؟

بهترین کلسیم جذب شده

Supracal Tablets Pioneer brand in Iran market with the best absorbed Calcium Salt Calcium Citrate

اعتبار و اعتماد بیشتر

با بیش از یک دهه اعتبار در صنعت دارویی ایران

۱

مزیت فرمولاسیون برتر

مکمل های ویتامین کا ، ویتامین د۳ و کلسیم باعث کاهش شکستگی می شود

بهبود سلامت استخوان و قلب

فرم برتر ویتامین کا به عنوان کا۲ ، دارای فراهم زیستی بیشتر از فرم کا۷

۲

افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان به واسطه استفاده در هر زمان از روزٍ؛ قبل و یا بعد از غذا

۳

سوپراکل کا۲

توضیحات

سوپراکل k2 یک ترکیب منحصر به فرد از ویتامین ها و مواد معدنی است که برای حفظ سلامت و ساختاراستخوان ها به ویژه در اختلالاتی مانند پوکی استخوان مفید است.

بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان مبتلا به پوکی استخوان می باشند که این آمار برای سلامت عمومی یک نگرانی جدی است.افزایش شیوع این بیماری متناسب با گروه سنی است.. در ایران پوکی استخوان و استئوپنی از مشکلات شایع در جمعیت بالای ۳۰ سال است. طبق شواهد ، این نگرانی برای سلامتی و مسائل مرتبط به آن در آینده نزدیک به یک مشکل جدی تبدیل خواهد شد.

پوکی استخوان به دلایل متعدد ، یک بیماری چالش برانگیز است. کمبود كلسیم، ویتامین D، استروژن و برخی از مواد مغذی ، نقش مهمی در كاهش تراکم استخوان دارند. سلامت استخوان برای همه گروههای سنی ضروری است. ویتامین ها نقش مهمی در حفاظت و تقویت استخوان ها ایفا می کنند. بنابراین، مصرف مکمل های مناسب در زمان مناسب ضروری است.

ترکیبات

کلسیم و ویتامین D : اهمیت و ضرورت این دو ترکیب از سالها پیش شناخته شده میباشد

پیش ازاین مفهوم استخوان سالم تنها به کلسیم محدود میشد. اما مطالعات فراوان اهمیت ویتامین D و ویتامین K2 برای استفاده مناسب از کلسیم در استخوان ها و بدن را تایید کرده است.

کلسیم نقش کلیدی در بدن ایفا می کند، زیرا برای عملکرد طبیعی اعصاب، سلول ها، عضلات و استخوان ها ضروری است. در صورت کمبود کلسیم در خون، بدن از کلسیم استخوان ها استفاده می کند و باعث تضعیف استخوان ها می شود. ویتامین D یکی از عوامل موثر در جذب کلسیم و فسفر می باشد.

مصرف کافی ویتامین D، کلسیم و فسفر برای ساخت و تقویت استخوان ها مهم است. در هر استراتژی برای کنترل پوکی استخوان وجود کلسیم ، ویتامین D ، یک رژیم غذایی متعادل و تمرینات سالم از عناصر جدایی ناپذیر هستند.

شواهد بالینی نشان می دهد که علاوه بر کلسیم و ویتامین D.3 ، ویتامین K2-7 نقش کلیدی در متابولیسم کلسیم دارد.

ویتامین K برای سلامت استخوان

ویتامین K به عنوان یک عامل پیشگیری کننده و درمانی مناسب در حفظ و بهبود تراکم و کیفیت استخوان شناخته شده است.

مقدار کافی ویتامین K2 برای سلامت استخوان ضروری است و مطالعات نشان داده اند که مصرف مقدار مناسب ویتامین K2 به میزان قابل توجهی سرعت و میزان بهبود شکستگی های استخوانی ومشکلات قلبی-عروقی را کاهش می دهد.

در دوران یائسگی ویتامین K در مواجهه با پوکی استخوان و بیماری های قلبی و عروقی اهمیت بسزایی دارد. در این دوران به دلیل کاهش استروژن بدن، احتمال اختلال در عملکرد قلب عروق و متابولیک افزایش می یابد که در این موارد این ویتامین نقش بیشتری را ایفا می کند

منیزیم و روی برای عملکرد مناسب چندین سیستم بدن ضروری هستند

کلسیم، منیزیم و روی برای عملکرد مناسب و رشد چند سیستم در بدن انسان ضروری است ودرسلامت عمومی فرد سهیم است. بنابراین به سلامت عمومی فرد کمک می کند

روی، نقش مهمی در عملکرد سیستم ایمنی بدن، بهبود زخم وهمچنین محرک استخوان سازی دارد .زینک در ترکیب با کلسیم، اثرمثبت روی کاهش خطر پوکی استخوان دارد. این ترکیب به ویژه برای کودکان در حال رشد، زنان سالمند که به علت کاهش سطح روی مستعد به ابتلا به پوکی استخوان می باشند، مفید است

منیزیم جزئی از مواد مغذی و حیاتی است ویکی از مواد معدنی فعال در حداقل ۳۰۰ آنزیم شناخته شده در بدن است که برای تولید انرژی، سنتز پروتئین، عملکرد عضلات و عصب، کنترل قند خون و تنظیم فشار خون ضروری است.

توضیح بیماری

استئوپروز: به معنی پوکی استخوان است. استخوان ها ضعیف شده و خطر شکستگی را به خصوص در استخوان ران، مچ دست، ستون فقرات و مهره ها را افزایش می دهد.

استروئیدها باعث تخریب استخوان میشوند: داروهای استروئیدی / کورتیکواستروئیدها مثل پردنیزون و پردنیزولون اثر عمده ای بر متابولیسم کلسیم، ویتامین D و استخوان ها دارند.

استئوپنی : در این وضعیت تراکم استخوان کاهش می یابد وموجب تضعیف استخوان وافزایش خطر شکستگی می گردد.

موارد مصرف

  • مناسب برای بیماران مبتلا به پوکی استخوان و بیماران قلبی - عروقی
  • کمک به پیشگیری از کاهش تراکم استخوان ناشی از مصرف داروها مانند: کورتیکواستروئیدها و داروهای شیمی درمانی
  • کمک به پیشگیری از نرمی و پوکی استخوان
  • تامین کلسیم مورد نیاز بدن

دوز مصرف

  • از جویدن  قرص خودداری نمایید
  • همرا با یک لیوان آب مصرف شود
  • از مصرف بیش از  دوز توصیه شده خودداری نمایید

منع مصرف

  • بیماران مبتلا به هیپرکلسمی و / یا هیپرکلسیوری، نفروتیلاسیون، هیپرویتامینوز D و هیپوفسفاتمی، DVT
  • در بیماران مبتلا به سابقه سنگ کلیوی با احتیاط مصرف شود

پرسشهای متداول

کلسیم مواد مغذی ضروری است که به ایجاد و حفظ دندان ها و استخوان های سالم کمک می کند کلسیم نیز نقش مهمی در انقباض ماهیچه ای، لخته شدن خون و عملکرد عصبی دارد. مهمتر از همه، به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم، کلسیم کافی در طول عمر ممکن است خطر ابتلا به پوکی استخوان را کاهش دهد، بیماری که با کاهش توده استخوانی و افزایش شکستگی استخوان مشخص می شود. کلسیم برای افراد در هر سن و جنسی بسیار مهم است. مردان با مصرف مکمل های کلسیم سود می برند؛ یکی از هشت مرد بالای ۵۰ سال،از شکستگی مرتبط با پوکی استخوان در طول عمر خود محفوظ خواهند بود. کلسیم برای کودکان نیز مهم است حتی زنان بعد از یائسگی می توانند از مصرف کلسیم بهره مند شوند، زیرا این می تواند به کاهش سرعت از دست دادن استخوان ها کمک کند. مقدار کلسیم کافی در طول زندگی، از جمله در سال های اوج ساخت توده استخوان سالم، به عنوان بخشی از رژیم سالم، ممکن است خطر ابتلا به پوکی استخوان را در زندگی کاهش دهد.

ویتامین دی در جذب کلسیم به بدن شما کمک می کند. ویتامین D از رژیم غذایی یا از طریق قرار گرفتن در معرض نور آفتاب حاصل می شود که در طول سال می تواند متفاوت باشد. بنابراین علاوه بر گرفتن کلسیم کافی در رژیم غذایی خود از طریق غذا یا مکمل ها، باید مطمئن باشید که ویتامین دی و منیزیم به اندازه کافی برای جذب کلسیم نیز دریافت می کنید.

مکملهای کلسیم ,عنصر کلسیم را فراهم می کنند. دو فرم از عنصر کلسیم عبارتند از کربنات کلسیم و سیترات کلسیم. جذب کلسیم سیترات ۲.۵ برابر بهتر از کربنات کلسیم است. سیترات کلسیم کمتر احتمال دارد باعث تحریکات معده و یبوست شود.همچنین خطر ایجاد سنگ کلیه را کاهش میدهد. جذب کلسیم سیترات با وعده های غذایی و یا بدون وعده غذایی تاثیر نمی گذارد.

بنیاد ملی پوکی استخوان روزانه ۱۲۰۰ میلیگرم کلسیم برای زنان و مردان بالای ۵۱ سال توصیه می کند.

توصیه کلسیم رژیم غذایی (میلی گرم در روز) گروه سنی
۱۳۰۰ ۱۴-۱۸ ساله
۱۰۰۰ ۱۹-۳۰ ساله
۱۰۰۰ ۳۱-۵۰ساله
۱۰۰۰ ۵۱-۷۰ساله
۱۲۰۰ زنان۵۱-۷۰ساله
۱۲۰۰ سنین بالای۷۱
۱۳۰۰ ۱۴-۱۸ ساله، باردار / شیرده
۱۰۰۰ ۱۹-۵۰ساله باردار / شیرده

منبع: موسسه پزشکی، دسامبر 2010

زنانی که یائسگی را تجربه می کنند به دلیل کمبود کلسیم مرتبط با یائسگی به مقادیر بیشتری کلسیم نیاز دارند. برای سؤالات خاص در مورد مکمل های استروژن و کلسیم ، با پزشک خود مشورت کنید

قرص سوپراکل همراه با ویتامین د۳ و مواد معدنی ، طبق دستور پزشک دو بار در روزهمراه با غذا مصرف شود. جذب سیترات کلسیم با وعده های غذایی یا بدون وعده غذایی تأثیر نمی گیرد.

فرم تماس

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم

خرید محصول