درباره نیچرز انلی

نیچرزانلی یکی از پیشگامان نوآوری جهانی در صنعت مکمل های غذایی است که محصولات تغذیه بالینی اختصاصی را برای همه گروه های سنی و همچنین برای زنان و مردان ارائه می دهد. اهداف کلیدی درمانی محصولات شامل استخوان ها، مفاصل، قلب، سیستم گوارشی، دیابت، مراقبت از چشم، زیبایی و سلامت زنان است.

نیچرزانلی در سراسر جهان مورد اعتماد سلامت است. ما در نیچرزانلی فقط مواد خالص، موثر و طبیعی را استفاده می کنیم و آنها را با تحقیقات علمی کنونی ترکیب کرده تا فرمول های پیشرفته ای ایجاد شود.

کنترل کیفیت محصولات در هر مرحله از فرآیند تولید به واسطه تطابق با الزامات GMP و همچنین مورد تایید بودن توسط ISO 14001 ، ISO 22000 ، BRC ،حلال، کوشر ، دولت استرالیا، اداره بهداشت و درمان ، بهداشت کانادا و اداره بهداشت و درمان دانمارک انجام میشود که این فرآیندها عاری بودن محصولات از هرگونه فلزات سنگین، قارچ ها یا آلاینده ها را تضمین می کند. ما به منظور ارتقاء زندگی سالم، تولید و مصرف از محصولات سالم را ترویج می دهیم.

هدف ما پیشرفت در زمینه ی مراقبت های بهداشتی، بهبود کیفیت زندگی، ایجاد ارزش درازمدت برای بیماران، کارکنان و تمام سهامداران و همچنین توسعه پایدار مراقبت های بهداشتی در ایران با استفاده از دانش، استعداد، منابع و قابلیت های مربوط به ملاحظات اخلاقی و حرفه ای است. برای چندین دهه، نیچرزانلی و همکارانش به صنعت سلامت با ارائه ی محصولات با کیفیت بالا، خدمات و تکنولوژی خدمت کرده اند ما با درک بهتر از طبیعت به واسطه علم، بر روی فرمولاسیون های تولید و بازاریابی با بالاترین استانداردهای بین المللی تمرکز می کنیم

چرا سوپراکل ۸۰۰ ؟

بهترین کلسیم جذب شده

Supracal sachet: Designed for special population like children & elderly

چرا اعتبار و اعتماد بیشتر

با بیش از یک دهه اعتبار در صنعت دارویی ایران

۱

فرم مفید مصرف کلسیم

حل شونده سریع و راحت در دهان و سازگار با بیمار

طراحی شده برای گروهی خاص از جمله کودکان و سالمندان

۲

ترکیب برتر

ویتامین دی میسلاز شده موجود در ساشه سوپراکل جذب بیشتری را نسبت به شکل معمول ویتامین دی دارا می باشد

۳

سوپراکل

توضیحات

کلسیم یکی از فراوان ترین مواد معدنی موجود در بدن می باشد بیشترین میزان کلسیم در استخوان ها و دندان های ما یافت می شود و تنها ۱٪ از آن در مابقی اعضاء بدن موجود است و همین ۱٪ موجب فعالیت های بسیاری از جمله انقباض همه ماهیچه های بدن میشود.

طبق استانداردهای جهانی، مقدار کلسیم مورد نیاز برای مصرف روزانه در گروههای سنی مختلف به شرح زیر است

رژیم RDA گروه سنی
معادل ۲لیوان شیر ۵۰۰ میلی‌گرم در روز کودکان یک ساله
معادل ۳ لیوان شیر ۸۰۰ میلی‌گرم در روز کودکان ۴-۸ ساله
معادل ۴ لیوان شیر ۱۳۰۰ میلی گرم در روز کودکان ۱۸-۹ ساله

۲۲۵ گرم شیر حاوی ۳۰۰ میلی‌گرم کلسیم است و ۲۲۵ گرم ماست ۴۰۰ میلی‌گرم کلسیم دارد. بیشتر افراد برای دریافت نیاز روزانه کلسیم‌شان به لبنیات و شیر بسنده می‌کنند اما اگر فرزند شما طعم و مزه شیر را دوست نداشته باشد یا حتی به آن حساسیت داشته باشد، میتوانید از سوپراکل استفاده کنید. سوپراکل به عنوان پودر قابل حل در دهان سهولت بسزایی در مصرف کلسیم و ویتامین د به ارمغان می آورد

امروزه در رژیم غذایی ما میزان کلسیم به حد کافی نیست. ویتامین دی و یا کلسیفرول، از ویتامین های محلول در چربی میباشد که برای رشد و استحکام استخوانها از طریق کنترل تعادل کلسیم و فسفر ضروری است این ویتامین با ایجاد افزایش جذب فسفر و کلسیم از روده‌ها و کاهش دفع از کلیه به متابولیسم استخوان‌ها کمک می‌کند

منبع اصلی دریافت این ویتامین بجز منابع گیاهی مثل غلات و حیوانی مثل ماهی ساردین، شیر , تخم مرغ و نور آفتاب است، بطوری که ۱۰ تا ۲۰ دقیقه ماندن در زیر نور آفتاب، نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین را تأمین می‌کند. کمبود این ویتامین همچنین باعث پوکی استخوان در کهنسالی می‌گردد.

دریافت ویتامین دی و کلسیم باعث افزایش قدرت و هماهنگی عضلات در افراد کهنسال می‌شود. همچنین ویتامین دی باعث پیشگیری از بروز بیماری‌هایی مانند راشیتیسم در کودکان، استئومالاسی در بزرگسالان و پوکی استخوان در کهنسالی می‌شود. نیاز روزانه برای این ویتامین برای هر فرد بالغ ۱۰ میکروگرم یا حداکثر ۲۰۰۰ واحد در روز می‌باشد. در دوران کودکی و پیری این میزان بالاتر است

توضیح بیماری

عوارض کمبود ویتامین د

شیوع کمبود ویتامین دی، به خصوص در زنان و کودکان ایرانی بترتیب بین ۵۰ تا ۸۰ درصد است. از عوارض مصرف کم این ویتامین در دوران کودکی بیماری راشیتیسم است که به علت کمبود کلسیم و فسفر در زمان رشد استخوان‌ها، استخوان‌های فرد دارای املاح کمی خواهد بود و نمی تواند وزن فرد را تحمل کند و در نتیجه انحنا پیدا خواهد کرد.

گفته می شود که ۷۰٪ سیستم استخوانی بدن از این ماده معدنی تشکیل شده است که نقش مهمی در سلامت سیستم عصبی و همچنین رشد تمام سلول های بدن دارد.

بیماریهای شایع به دلیل کمبود کلسیم عبارتند از:

کاهش در رشد استخوان و دندان

دردهای عضلانی

کاهش تراکم استخوان

لازم به ذکر است جذب کلسیم در نبود ویتامین دی میسر نیست. محصول سوپراکل حاوی بالاترین میزان کلسیم و ویتامین د مورد نیاز بدن میباشد.

موارد مصرف

کمک به پیشگیری و درمان کمبود ویتامین دی و کلسیم

رشد و بهبود شکل گیری استخوان ها و دندان ها

تقویت سیستم ایمنی بدن

میزان مصرف

همزمان با استفاده از سوپراکل، هیچ مکمل کلسیم دیگری مورد نیاز نیست

عوارض

یبوست و مشکلات گوارشی در برخی موارد مشاهده شده است. توصیه میشود در صورت بروز عوارض گوارشی، محصول را بعد از غذا مصرف کنید

پرسشهای متداول

کلسیم مواد مغذی ضروری است که به ایجاد و حفظ دندان ها و استخوان های سالم کمک می کند کلسیم نیز نقش مهمی در انقباض ماهیچه ای، لخته شدن خون و عملکرد عصبی دارد. مهمتر از همه، به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم، خطر ابتلا به پوکی استخوان و ابتلا به بیماریهایی که موجب کاهش توده استخوانی و افزایش شکستگی استخوان میشود را کاهش میدهد. کلسیم برای خانم ها و آقایان در تمامی سنین مهم است. از هر هشت نفر مرد بالای ۵۰ سال تنها یک نفر از ابتلا به شکستگی مرتبط با پوکی استخوان محفوظ خواهد بود. کلسیم برای کودکان نیز مهم است حتی زنان بعد از یائسگی می توانند از مصرف کلسیم به واسطه ی کاهش سرعت از دست دادن استخوان ها بهره ببرند. کلسیم مناسب در طول زندگی، مخصوصا در اوج دوران ساخت توده استخوان سالم، به عنوان بخشی از رژیم سالم، ممکن است خطر ابتلا به پوکی استخوان را در زندگی کاهش دهد.

ویتامین دی به جذب بهتر کلسیم کمک میکند. ویتامین دی یا از طریق رژیم غذایی و یا در اثر قرار گرفتن پوست بدن در برابر آفتاب تولید می شود که می تواند در طول سال متفاوت باشد. بنابراین علاوه بر دریافت کلسیم کافی از رژیم غذایی و یا مکمل ها، باید از میزان دریافت ویتامین دی،مورد نیاز بدن به منظور کمک به جذب کلسیم نیز مطمئن شد.

بنیاد ملی پوکی استخوان روزانه ۱۲۰۰ میلیگرم کلسیم برای زنان و مردان بالای ۵۱ سال را توصیه می کند.

توصیه کلسیم رژیم غذایی (میلی گرم در روز) گروه سنی
۱۳۰۰ ۱۴-۱۸ ساله
۱۰۰۰ ۱۹-۳۰ ساله
۱۰۰۰ ۳۱-۵۰ساله
۱۰۰۰ ۵۱-۷۰ساله
۱۲۰۰ زنان۵۱-۷۰ساله
۱۲۰۰ سنین بالای۷۱
۱۳۰۰ ۱۴-۱۸ ساله، باردار / شیرده
۱۰۰۰ ۱۹-۵۰ساله باردار / شیرده

ای یو ، واحد بین المللی

برای ساشه سوپراکل ۸۰۰، یک ساشه روزانه با غذا یا طبق دستور پزشک .

پودر را می توان به طور مستقیم روی زبان ریخته و یا به مواد غذایی و نوشیدنی ها اضافه کنید

۱.به تدریج مقدار کمی از پودر را روی جلوی زبان قرار دهید.

۲.دهان خود را بسته ،و اجازه دهید پودر در دهان حل شود سپس انرا فرو دهید.

نکته: برای مصرف مستقیم بر روی زبان، توصیه می شود که تمامی محتویات بسته را یکباره استفاده نکنید.

تماس با ما

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم

خرید محصول