درباره نیچرز انلی

نیچرزانلی یکی از پیشگامان نوآوری جهانی در صنعت مکمل های غذایی است که محصولات تغذیه بالینی اختصاصی را برای همه گروه های سنی و همچنین برای زنان و مردان ارائه می دهد. اهداف کلیدی درمانی محصولات شامل استخوان ها، مفاصل، قلب، سیستم گوارشی، دیابت، مراقبت از چشم، زیبایی و سلامت زنان است.

نیچرزانلی در سراسر جهان مورد اعتماد سلامت است. ما در نیچرزانلی فقط مواد خالص، موثر و طبیعی را استفاده می کنیم و آنها را با تحقیقات علمی کنونی ترکیب کرده تا فرمول های پیشرفته ای ایجاد شود.

کنترل کیفیت محصولات در هر مرحله از فرآیند تولید به واسطه تطابق با الزامات GMP و همچنین مورد تایید بودن توسط ISO 14001 ، ISO 22000 ، BRC ،حلال، کوشر ، دولت استرالیا، اداره بهداشت و درمان ، بهداشت کانادا و اداره بهداشت و درمان دانمارک انجام میشود که این فرآیندها عاری بودن محصولات از هرگونه فلزات سنگین، قارچ ها یا آلاینده ها را تضمین می کند. ما به منظور ارتقاء زندگی سالم، تولید و مصرف از محصولات سالم را ترویج می دهیم.

هدف ما پیشرفت در زمینه ی مراقبت های بهداشتی، بهبود کیفیت زندگی، ایجاد ارزش درازمدت برای بیماران، کارکنان و تمام سهامداران و همچنین توسعه پایدار مراقبت های بهداشتی در ایران با استفاده از دانش، استعداد، منابع و قابلیت های مربوط به ملاحظات اخلاقی و حرفه ای است. برای چندین دهه، نیچرزانلی و همکارانش به صنعت سلامت با ارائه ی محصولات با کیفیت بالا، خدمات و تکنولوژی خدمت کرده اند ما با درک بهتر از طبیعت به واسطه علم، بر روی فرمولاسیون های تولید و بازاریابی با بالاترین استانداردهای بین المللی تمرکز می کنیم

چرا سوپراکل

بهترین کلسیم جذب شده

Supracal Tablets Pioneer brand in Iran market with the best absorbed Calcium Salt Calcium Citrate

اعتبار ما , اعتماد شما

 • افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان به واسطه استفاده در هر زمان از روزٍ؛ قبل و یا بعد از غذا
 • عاری از هرگونه عوارض جانبی گوارشی مانند نفخ و یبوست
 • قابل مصرف با مکمل های آهن در دوران بارداری و شیردهی

۱

ترکیبات عالی

 • سوپراکل حاوی سیترات کلسیم، بهترین نمک کلسیم با بالاترین جذب است
 • ویتامین دی میسلاز شده موجود در سوپراکل جذب بیشتری را نسبت به شکل معمول ویتامین دی دارا می باشد

۲

بهترین زمان تطابق و پذیرش

 • می توان در هر زمان از روز قبل یا بعد از غذا تجویز کرد ، از این رو باعث افزایش رضایت می شود و هیچ عارضه جانبی معده مانند نفخ و یبوست ندارد
 • قابل مصرف با مکمل های آهن در دوران بارداری و شیردهی

۳

سوپراکل

توضیحات

کلسیم یک ماده معدنی مهم برای حفظ ساختار و سلامت استخوان است و به عملکرد بسیاری از اعضای بدن مثل ماهیچه ها، قلب و اعصاب کمک میکند

نیاز روزانه به کلسیم تنها با تغذیه تامین نمیشود و همین امر باعث میشود که افراد مستعد کمبود کلسیم باشند.

یکی از شایع ترین عوارض مکمل های کلسیم افزایش ریسک ابتلا به سنگ کلیه و عوارض گوارشی است. تنها کلسیمی که ریسک ابتلا به عوارض قید شده را ندارد کلسیم سیترات می باشد. همچنین برای جذب بهتر کلسیم ویتامین دی مورد نیاز است. سوپراکل محصولی کامل و جامع حاوی کلسیم سیترات، ویتامین د، منیزیم و روی برای داشتن استخوان های قوی تر و سالم است.

قرص های سوپراکل به آسانی قابل بلع است, و برخلاف دیگر مکملهای کلسیمی ، ملح کلسیم سیترات موجود در سوپراکل, سبب ایجاد گاز و اسید در دستگاه گوارش نشده و بهترین جذب کلسیم را تامین میکند.

توضیح بیماری

کلسیم یکی از فراوان ترین مواد معدنی مینرال موجود در بدن می باشد و برای عملکرد مناسب قلب ، ماهیچه ها و اعصاب مورد نیاز است.

بیشترین میزان کلسیم در استخوان ها و دندان ها یافت می شود ، که به عنوان مخزن کلسیم برای بدن عمل می کند و فقط ۱٪ از آن در مابقی اعضاء بدن موجود است و همین ۱٪ موجب فعالیت های بسیاری از جمله انقباض همه ماهیچه های بدن میشود. امروزه در رژیم غذایی ما میزان کلسیم به حد کافی موجود نمیباشد.

ویتامین دی و یا کلسیفرول، از ویتامین های محلول در چربی میباشد که برای رشد و استحکام استخوانها از طریق کنترل تعادل کلسیم و فسفر ضروری است. این ویتامین با ایجاد افزایش جذب فسفر و کلسیم از روده‌ها و کاهش دفع، از کلیه به متابولیسم استخوان‌ها کمک می‌کند

درنتیجه کمبود ویتامین دی می تواند باعث کمبود کلسیم در بدن شود. که این امر منجر به استخراج کلسیم از مخزن (استخوان) شده و در نهایت باعث ضعف استخوان و پوکی استخوان میشود. بنابراین, کلسیم ناکافی به میزان قابل توجهی به پوکی استخوان یا از بین رفتن استخوان کمک می کند. پوکی استخوان با کاهش توده استخوانی و میزان شکستگی بالا همراه است.

بنابراین ، ترکیب کلسیم و ویتامین دی موجود در قرص سوپراکل برای پیشگیری یا بهبود شرایطی مانند پوکی استخوان و شکستگی لازم است.

موارد مصرف

 • کمک در بهبود پوکی استخوان
 • تامین میزان کلسیم و ویتامین د لازم در دوران بارداری و شیردهی
 • تقویت استحکام استخوانی
 • بهبود تراکم استخوان

میزان مصرف

 • هر بسته حاوی ۳۰ عدد قرص به همراه بلعی آسان
 • از جویدن قرص خودداری نمایید
 • همرا با یک لیوان آب مصرف شود
 • از مصرف بیش از حد دوز توصیه شده خودداری نمایید

عوارض

سوپراکل به دلیل سیتراته بودن کلسیم، باعث اختلالات گوارشی مانند نفخ و یبوست نمیگردد.

موارد منع مصرف

لازم به ذکر است کلسیم کربونات به دلیل افزایش ریسک پیدایش اگزالات ها در بیماران کلیوی منع مصرف دارد. اما سوپراکل به دلیل سیترات بودن در بیماران کلیوی منع مصرف ندارد و کاملا بی خطر میباشد.

پرسشهای متداول

کلسیم مواد مغذی ضروری است که به ایجاد و حفظ دندان ها و استخوان های سالم کمک می کند کلسیم نیز نقش مهمی در انقباض ماهیچه ای، لخته شدن خون و عملکرد عصبی دارد. مهمتر از همه، به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم، خطر ابتلا به پوکی استخوان و ابتلا به بیماریهایی که موجب کاهش توده استخوانی و افزایش شکستگی استخوان میشود را کاهش میدهد. کلسیم برای خانم ها و اقایان در تمامی سنین مهم است. از هر هشت نفر مرد بالای ۵۰ سال تنها یک نفر از ابتلا به شکستگی مرتبط با پوکی استخوان محفوظ خواهد بود. کلسیم برای کودکان نیز مهم است حتی زنان بعد از یائسگی می توانند از مصرف کلسیم به واسطه ی کاهش سرعت از دست دادن استخوان ها بهره ببرند. کلسیم مناسب در طول زندگی، مخصوصا در اوج دوران ساخت توده استخوان سالم، به عنوان بخشی از رژیم سالم، ممکن است خطر ابتلا به پوکی استخوان را در زندگی کاهش دهد.

ویتامین دی در جذب کلسیم به بدن شما کمک می کند. ویتامین D از طریق رژیم غذایی یا از طریق قرار گرفتن در معرض نور آفتاب حاصل می شود که در طول سال می تواند متفاوت باشد. بنابراین علاوه بر گرفتن کلسیم کافی در رژیم غذایی خود از طریق غذا یا مکمل ها، باید مطمئن باشید که ویتامین دی و منیزیم به اندازه کافی برای جذب کلسیم نیز دریافت می کنید.

جذب کلسیم سیترات ۲.۵ برابر بیشتر از کربنات کلسیم است.مصرف کلسیم سیترات احتمال ایجاد تحریکات معده و یبوست وهمچنین خطر ایجاد سنگ کلیه را کاهش میدهد. جذب کلسیم سیترات با وعده های غذایی و یا بدون وعده غذایی تفاوتی ندارد.

بنیاد ملی پوکی استخوان روزانه ۱۲۰۰ میلیگرم کلسیم برای زنان و مردان بالای ۵۱ سال توصیه می کند.

توصیه کلسیم رژیم غذایی (میلی گرم در روز) گروه سنی
۱۳۰۰ ۱۴-۱۸ ساله
۱۰۰۰ ۱۹-۳۰ ساله
۱۰۰۰ ۳۱-۵۰ساله
۱۰۰۰ ۵۱-۷۰ساله
۱۲۰۰ زنان۵۱-۷۰ساله
۱۲۰۰ سنین بالای۷۱
۱۳۰۰ ۱۴-۱۸ ساله، باردار / شیرده
۱۰۰۰ ۱۹-۵۰ساله باردار / شیرده

منبع: موسسه پزشکی، دسامبر 2010

زنانی که یائسگی را تجربه می کنند به دلیل کمبود کلسیم مرتبط با یائسگی به مقادیر بیشتری کلسیم نیاز دارند. برای سؤالات خاص در مورد مکمل های استروژن و کلسیم ، با پزشک خود مشورت کنید.

جذب کلسیم سیترات با وعده های غذایی و یا بدون وعده غذایی تفاوتی ندارد.

فرم تماس

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم

خرید محصول